Selinay Nur DERNEK  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 759 Puanı: 79

29 Eylül 2021 Çarşamba 
Anılar 1
Okunma: 109

  EVEEETTT!! Merhaba. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben bugün baya bi güldüm gerçi.
Biyoloji dersinde hocanın TYT'yi tekrar amaçlı prakaryotlara örnek verin dedi. Yiğit de ordan sperm hücresi hocam demesin mi beni bitirdi. Neyse.. Garip garip olaylar oluyo. Ama burada her zaman gülen benim. Onların davranışları bana çok çocukça ya da siz nasıl derseniz artık- geliyo. Sanırım erken yaşlandım. Öyle işte... 1 ayı arkamızda bıraktık. Vay be.. 
   Korkuyorum biraz. Hatta fazlasıyla. Her şeyden. Özellikle kendimden. Bazen başka bir kişiliğe bürünmüş gibi davrandığımı fark ediyorum. Bu kafamı karıştırıyo. Belki de o farklı kişiliğe bölünmek dediğim şey belki de gerçek kendimdir. 
  Umarım siz iyisinizdir. Umarım hep güldüğüm anılarım olur. Tabii arada sırada gıcık öğretmenlere denk gelmiyo değilim... Bol bol anı biriktirmek istiyorum ve o anılarda gerçekten mutluluğu tatmak, hissetmek istiyorum ya da acıyı. Fark etmez.. Tadına vara vara yaşamak istiyorum o duyguları. Hala kendimi bi robot gibi hissediyorum. Öylesine yaşıyomuşum gibi geliyo. Boşluğu son zamanlarda daha fazla hissetmeyi başladım ama onu bastırmayı, kafesinde tutmayı başarıyorum. Sadece bu dünyaya geliş amacımı bulmam gerek. Ya ölmeden önce ya da öldükten sonra... Sizi seviyorum.... Kendinize dikkat edin.. Huzurla kalın.. Hayat her zaman size bu şansı sunmasa da... Düşüncelerinizde kaybolmayın. En sevdiğiniz, işte bu aynı ben dediğiniz ve benim de çok sevdiğim kuşların kanat çırpış sesinde kaybolun.  

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6656
2 Firari Fırtına 4666
3 Mustafa Ermişcan 4159
4 Hasan Tabak 3812
5 Nermin Gömleksizoğlu 3420
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3359
7 Uğur Kesim 3237
8 Sibel Kaya 3126
9 Enes Evci 2811
10 Eyyup Akmetin 2549

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1215 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com