Hep de Böy  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 11 Puanı: 2525

31 Ekim 2021 Pazar 
Sorularla Senaryo
Okunma: 105

Bugün İsmail'in karakterini bu soruları yanıtlayarak buldum ve bütün gün bir film karakteriyle uğraştım...  onun dışında ağzımın içinde dikişler var ve sigara içmiyorum. Çok mutluyum!!! 
Pazar günlerini sever misin? Hayat neden acımasız? Ne kadar bonkör? Nasıl biri sadece takvimlerle yaşar? İnsan heyecandan ölürken büyür mü küçülür mü? Bir bakış açısı mı soru sormak? Sorduğumuz sorulardan kaç tanesi yabancı? Bunlardan hangisi tanıdık bir kendin? Açıklamak isteseydin, konu ne olurdu? Burada susmanın değeri konusunu hiç düşündün mü? Yalnızlık ne kadar akıllıca? İnsan tek başına neler yapabilir? Bir gün mutlu olma ihtimalini hiç yitirdiğini sandın mı? Psikologlar böyle sorular sormaz değil mi? Müzik her şeyi susturmaz mı? Sizi öyle yaratmamış mı, hepimizi, müzisyen? Bazıları hep kırmızı mı giyiyor? Bazen sıradan şeyleri duyan biri olması hoş olmuyor mu? Hiç saklambaç oynayacak yaşıtların oldu mu lisede? Kaç gün yatakta kaldın düşük not aldığında? Yıllar su gibi mi geçer, şarap gibi mi? Sorular cevaplanır mı, sorar mı? Yol yokuş diye zayıfladığım bir andı? Kısacık bir anda neler olabilir? Bir ömür sığsa ne yapardım ben? Orada herkes olsa sen de olmak ister miydin? Cennetten çok sevdiğin bir şey olmasından korktuğun oldu mu? Peygamberden çok sevdiğin biri olsaydı ne yapardın, korkar mıydın? Hayatın en basit ve sıradan günü olamayan bir gün anımsanır mı? Asla unutmamak için sevimli mi olurdun, cadı mı? Bir güç elinden tutsa seni nereye götürürdü? Çalışmamak mümkün olsaydı ne yapardın? En fazla kaç gün küs kaldın biriyle? Çok mu soru sordum? Güldün mü şimdi, falan? Her gün bir adım geri atsaydın düşer miydin normalde? O kadar geri adım atmana rağmen düşmeyeceğini garanti eden kim ya da ne? Yollarda izin kalsa ne derdik biz? Sular her damla yağmurla birikir mi evrende de? Çok mu soru sordum?

:)
G. 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6675
2 Firari Fırtına 4679
3 Mustafa Ermişcan 4174
4 Hasan Tabak 3828
5 Nermin Gömleksizoğlu 3435
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3376
7 Uğur Kesim 3249
8 Sibel Kaya 3141
9 Enes Evci 2823
10 Eyyup Akmetin 2648

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:4974 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com