Selinay Nur DERNEK  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 582 Puanı: 113

31 Ekim 2021 Pazar 
Ve Sınav Haftası:/
Okunma: 111

   Evetttt!!! Yine ben :)))) Yarın matematik sınavım var. Ve ben hiç telaşlı değilim çünkü okulun ilk haftasından beri her gün soru tekrarı yaptığım için sıkıntım yok. Ama sınıf grubunda herkes bir isyanda. 
   Salı günü din sınavı olmuştuk. Gayet iyi geçti. Gerçi dine son gün çalıştım ama napıyım zaten sayısallar yeterince zorluyo bi de dine mi kafa yorayım? Zaten konular az olduğu için sıkıntı çıkmadı son gün çalışma konusunda. 2. sınavda düşünürüm artık.
   Önümüzdeki 2 hafta full yazılılarla dolu. Matematikten sonra salı günü tarih, çarşamba kimya, perşembe edebiyat, cuma da fizik var. Sonuçlarım geldikçe sizlerle de paylaşırım:))) 
   Edebiyat demişken bizim bu hocadan çektiğimiz ne ya.. Gelmiş konu anlatcak adam demez mi youtube dan izledim eve gidince not çıkardım ordan nasıl anlatmışlar bi baktım diye. Bunu yapabilir bunda bir şey yok ama videodan çıkardığı notları aynen yazdırdı üstüne üslük yazarken şey diyo kendi örnek verdikten sonra bi bakayım orda ne demiş. Sen kaç yıllık hocasın... Neyse.. Adam bizi edebiyattan soğuttu. Saygısızlık yapmamak için zorla dersi dinliyorum, dinliyoruz.
   Geçen seneki sınavlar kolaydı. 2. dönem de zaten isteyenler sınava girdi ama ben yine de girdim. En azından evden çıkmış oldum. Hem diğerlerine göre konulara biraz daha hakimim.
    Böyle... Plan yapmıyorum çünkü hayatın size ne yapacağı belli olmuyor. O yüzden siz plana değil hayata uyun. Siz nasılsınız? Umarım iyisinizdir ya da yaşamaya çabalıyorsunuzdur:)) Hayatın matematiğini yavaş yavaş çözmeye başladım. Ama eskisi kadar her şeyi düşünmüyorum. Hayatın bana göstermesine izin veriyorum. Yoksa düşünceler insanı intihar düşüncesine kadar götürebiliyor. Çünkü hep kötüyü görüyorsun iyi şeyler kötü şeylerin arasında kaybolmuş gibi duruyor. Ama aslında öyle değil... 
    Ve lütfen çevrenizdekilere kibar davranın. Umutlu Gülümseme şiirimde de dediğim gibi her zaman artı eksiyi götürür. Ve şu sözle de yazıyı bitirmek istiyorum: 'Hayırdan şer, şerden hayır doğar'.   
     
 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6675
2 Firari Fırtına 4679
3 Mustafa Ermişcan 4174
4 Hasan Tabak 3828
5 Nermin Gömleksizoğlu 3435
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3376
7 Uğur Kesim 3249
8 Sibel Kaya 3141
9 Enes Evci 2823
10 Eyyup Akmetin 2648

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:5006 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com