Selinay Nur DERNEK  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 582 Puanı: 113

7 Kasım 2021 Pazar 
Sınavların yarısını atlattık şükür ki
Okunma: 91

  Merhabaaa!!! Umarım iyisinizdir ya da iyi olacaksınızdır. Matematik sınavım açıklandı 96 almışım. Ama edebiyat kötü geldi. Zaten oldum olası Türkçeyi hiç sevemedim. 77 almışım. Neyse en azından çok düşük gelmedi buna şükür. 
   Fizik ve kimya iyi geçti gibi ama fizikte bir soruda 4le 2yi çarpacağıma 2yle 3ü çarpmışım. O kadar işlem yaptım sonunda yanlış sayıyla yanlış sayıyı çarpmışım. Neyse olsun... Ben düşük alıp almayacağımı umursamıyorum. Sınıfta çok fazla baskı yapılıyo. Bu beni yoruyo. Düşük alınca aaaa Selinay sen bu kadar nasıl düşük aldın gibisine sözleri ye şimdi. Notumdan asla utanmam, utanmadım da. Neyi hak edersen onu alırsın.
  Fizikte baya bi kopya çektiler. Kağıtlarını değiştirdiler. Neydi ya o. Keşke bende çekebilsem ama gerek görmüyorum. Sınav kağıdımı bomboş vereceğimi bilsem de çekmem. O stresi kaldıramam.
   Pes etmek yok. Yarın büyük ihtimalle tarih, kimya ve fizik açıklanır. Umarım düşük gelmezler. Sayısallarımın iyi olduğunu fark ettim. Özellikle de matematiğimin. Zaten her zaman severek çalıştığım bir ders oldu. O yüzden matematiğin hep üstüne gidiyorum o konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yarın biyoloji sınavı var. Salı coğrafya ıyyy.. Hiç sevmiyorum ya. Şu derse bi ısınamadım. Belki de kendimi bi kalıba soktuğum içindir:)
   Ve sınıfa bir kişi daha geldi hadi hayırlısı 40 kişi olduk, yuh be. Hala kendi kafamda birini bulamadım daha doğrusu onun beni geliştirebileceği benim onu geliştirebileceğim birini. Gerçi ben daha kendim gelişememişken onu nasıl geliştireyim ki. Her şey sırasıyla. Önce kendi savaşımı yenmem gerek. Şu aralar en çok Taylor Swift'in fifteen şarkısını dinler oldum. Bilmiyorum iyi geliyo bana. 
   Dinlemek istersiniz belki yeni bi grup keşfettim 'Bir Adım Geriden' adı. Başka da bi şi yok gibi. Var ama zaman yok:)) Sizi seviyorum. Ve unutmayın başarmak zorundayız, kendimiz için.
    
    

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6675
2 Firari Fırtına 4679
3 Mustafa Ermişcan 4174
4 Hasan Tabak 3828
5 Nermin Gömleksizoğlu 3435
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3376
7 Uğur Kesim 3249
8 Sibel Kaya 3141
9 Enes Evci 2823
10 Eyyup Akmetin 2648

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:5003 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com