Selinay Nur DERNEK  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 582 Puanı: 113

8 Kasım 2021 Pazartesi 
Gülüp geçiyoruz işte
Okunma: 101

   Merhaba!! Yine ben... Bugün inanılmaz bi gündü. O kadar güldüm ki, gerçekten içimden geldiği için güldüğüm anlardan biriydi.
    Matematik dersindeyiz - maalesef son 2 saat - ders kaynasın diye - yorgunuz zaten baya bir de en son dersi matematik koymuşlar - 5 dakika da bir bizimkiler hocayı alkışlıyor. Sonra hoca demez mi alkışlamak Yahudi dininin bir adetidir bizim dinimizde yoktur, benimle ilgili konuları alkışlamayın diye. Oradan Hilal dedi ki hocam Allah Allah diyerek alkışlasak olur mu diye ben yıkıldım zaten. Bir de göstererek yapmaz mı. O noktada bittim ben.
    Aslında ağlamam falan lazım ama napcan.. Onları değiştirmeye çabalayıp bir sonuç alamayacağıma - bunu çokça sayısız denememde gördüm - kendimi geliştirmek daha verimli bi zaman harcama oluyor. Biz de insanız artık bu kafaları kaldıramıyoruz. Gülüp geçiyoruz işte. Daha bi şeyler konuştular da ben duyamadım. Kapı tarafında en arkadan bi önde oturduğum için bi de bizimkiler baya ses yapıyodu ondan duyamadım. Ama olaayydıı..
İşte konuştular baya.. Sonra Beste dedi ki hocam evlenenlere günah sayılmıyo çünkü onlar ev-li-ler diye. Söyleyiş şekli beni bitirdi. 
   Öyle işte. Biyoloji sınavını da olduk şükür. Tarihten 100 almışım. Gerçi kolaydı. Fizik açıklanabilir belki 12 ye doğru.. Ya da yarın açıklanır. Yarın bi de coğrafya var. Son güne sıkıştırdım hafta sonu notlarımı çıkarmıştım. Onları okurum o kadar. 
   Bugün mutluyum nedense bilmiyorum. Yakında iyi şeyler olacakmış gibi hissediyorum. Benim için ve umarım bizim için. Sizi seviyorum. Görüşmek dileğiyle:)))

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6675
2 Firari Fırtına 4679
3 Mustafa Ermişcan 4174
4 Hasan Tabak 3828
5 Nermin Gömleksizoğlu 3435
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3376
7 Uğur Kesim 3249
8 Sibel Kaya 3141
9 Enes Evci 2823
10 Eyyup Akmetin 2648

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:4999 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com