Selinay Nur DERNEK  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 582 Puanı: 113

19 Kasım 2021 Cuma 
Kütüphanedeyimdir
Okunma: 71

  Merhaba!!!! Nasılsınız? Umarım anınızı doya doya yaşıyorsunuzdur. Bense deli gibi hasta oldum ve onu doya doya yaşıyorum gariptir ki - uzun zamandır hasta olmamıştım, özlemişim :))) -. Okullar tatile girdi ve ben hop hasta oldum. Ne kadar şanslıyım. Neyse işte biraz iyi olduğumu fark ettim pazartesi günü, evde de baktım ki yararıma bir şey yapmıyorum. Bende salı gününden beri kütüphaneye gitmeye başladım abimle beraber. 2 saatlik etütlerle ders çalışıyoruz, 30 dakika mola 7 saat falan çalışmış oluyoruz - sabahın 8.30 unda kütüphanedeyiz-. Kütüphane zaten 5.30 da kapanıyor.
  Öylee.. Ve bu arada fizik sınavından 100 almışım o soruyu yanlış yapmamışım sadece yanlış hatırlıyomuşum. Gereksiz yere stres oldum. Coğrafya da açıklandı. Tahmin edin son gün çalışmasıyla kaç aldım: 76. O da güzel demiş Matematik hocamız Fikret. Dini falan söyledim mi bilmiyorum ama ondan da 100 aldım. Almancadan da 94 almışım. Halbuki biz soruları bulmuştuk. Hoca başka bi okula hazırladığı soruları bize sormuş ama bi soruyu değiştirmiş. Fiyatlar vermiş 18.09 euro gibi bizden de bunu - nedense(!) - Almancasını yazmamızı istemiş. Bende aralarına ve (almanca da ve ''und'' demek) bağlacını koymayı unutmuşum ordan puan kırdı herhalde. Matematik tarihi uygulamalarından zaten herkes 100 aldı çünkü o derste matematik işliyoruz, mecbur soruları verdi.
   Bugün gitmedik dinleniyoruz ama yine tabii ders çalışıyoruz. Yarın gidicez. Ben zaten okul zamanı her cumartesi gitmeyi düşünüyorum çünkü gerçekten çok verimli geçiyor. O kadar güzel ki ortam. Oradayken nedense kendim huzurlu ve mutlu hissediyorum - hasta olmama rağmen -. 
   Bu arada güzel kopya anılarım da oldu. Çekmem falan diyodum ama nasipmiş :))))... Onu da sonra anlatırım. Heh bu arada sadece çekmedim tabii ki de verdim;).
   Artık kendimi mutlu olmaya zorlamıyorum. Hastalığımdan bile keyif alıyorum. Kendimden nefret edecek davranışlarda bulunmamaya çalışıyorum. Sınıfta benim arkamdan yüzüme baka baka dedikodu yapan o 3 kişilik kız grubunu da umursamıyorum ama yine de üzülüyorum. Elimde olanlar için ve öncelikle beynimi kullanabildiğim için şükrediyorum. 
    Böyle işte... Sizi seviyorum. Hoş çakalın. 
    
   
    

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6675
2 Firari Fırtına 4679
3 Mustafa Ermişcan 4174
4 Hasan Tabak 3828
5 Nermin Gömleksizoğlu 3435
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3376
7 Uğur Kesim 3249
8 Sibel Kaya 3141
9 Enes Evci 2823
10 Eyyup Akmetin 2648

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:5051 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com