huysuz lavinia  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 2993 Puanı: 6

31 Aralık 2021 Cuma 
AH ZAVALLI LAVİNİA
Okunma: 87

Sevmek zor işte sevilmek daha zor bugün arkadaşın doğum günü vardı oraya gittim. Benimle dalga geçiyor resmen insanlar Lavinia ne zavallısın! Sen her şey için yaşlı ölmek için gençsin. Ölen kişiler var aslında neyi bekliyorsun! Zavallıysan öl Lavinia neyin davasındasın! Yaşamdan ne umuyordun  ki zaten inşallah öldüğünde de herkes güler! Sen ağlayan insan sevmezsin karan çorman darma dumansın da bunu kendine neden yapıyorsun mersinde son gün son gecen zavallı gibi göründün son sabaha uyanacaksın! öldü sayın Lavinia'yı yaşamıyordu zaten. Neden toplamıyorsun. Kalk hadi bu lanet şehirde son gün son sabaha uyanıcaksın sonra o hapsoldun odana döneceksin! Ora huzur dolu değil mi?
Sen mersine ait değilsin! Bitir ve kalk topla valizini koşulsuz ve karşılıksız sevdana bay bay de git sarıl ona gidiyorum ben elveda de neden diyemiyorsun? Hadi o sana her seferinde demedi mi? Defol, defol git Lavinia sensiz herkes huzurlu yaşlısın sen! Onlar gök kuşağı sense gece siyahı yapma kendinle kimseyi yakma sen bu değilsin sapıtma Lavinia! Zayıf halka ilk ölür öl artık yada ölü gibi ol sen gidince kimse seni hatırlamayacak! O çok  sevdiğin vampir bile seni özlemicek öl artık! Kanın çekilmiyor mu ona bakarken zaten ölüyorsun yanında doğrusu bu !
Gitmek var dönmek yok Lavinia. Unutma sen zaten ölüsün, yaşayan bir ölü toz zeresi kadar değersizsin vampirin toza alerjisi var seni neden sana değer versin! Seni camur edemez o etse de senden bir heykel oluşmaz. Sen  cansız bir çamur parcası bile değilsin! Anla artık ve ÖL! yapamazsın değil mi? Sen ölümden bile korkarsın yaşayan ölü seni! Sen anca dalga geçilen inek yaşlı öğrenci yaşıtların boy boy çocuk doğurdu. Sense saçma sapan davranmaya devam et! Ah zavalı seni herkesi cıkar hayatından Can dahi kalmasın çünkü oda zavallılığına acıyor! Kapan o odana hadi kavuşuyorsun zaten yarın zavallı Lavinia ölümün çığlığı Lavinia kimse duymuyor seni görünmezsin o cüsse ile hiçsin sen! Bitir bu eziyeti sevdiğin adamı bir kes mutlu et git Lavinia sen kendine aile olamadın ona da olamazsın! Bak gidiyor sevdiğine sense teksin yanlızsın! Öp diyor sana öpüyorsu. Gel diyor ucuyorsun hatta öl dese ölürsün değil mi? Ah zavallı ah mahur aglak kız! Bitir bu acıyı yaşama yaşatma öl artık. Kır o şişeyi sen seversin kendini çizmeyi çiz ama derin olsun bu sefer olmaz mı? Ah korkak  ah zavallı seni yaşatan da öldüren sevgin değil mi? topla valizini ölmüyorsun madem öldüğün odana dön bu da son cezan serbestsin! 
 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6696
2 Firari Fırtına 4695
3 Mustafa Ermişcan 4191
4 Hasan Tabak 3845
5 Nermin Gömleksizoğlu 3451
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3394
7 Uğur Kesim 3264
8 Sibel Kaya 3158
9 Eyyup Akmetin 2848
10 Enes Evci 2840

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:150 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com