Hep de Böy  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 165 Puanı: 433

24 Nisan 2022 Pazar 
Her Gün
Okunma: 160

Herkese bir şey diyeceğine benimle konuşan bir çiçek var sokakta... öyle tatlı ki rengi kıyamadım koparmaya... güzel bir gün ama sabah kahveyi döktüm yanlışlıkla... olsun önemi yok, metroda reklamlar nefis... uyuyanlar oluyor çok süper görünüyor boş koltuklar... gözlerim tanıdık bir yüz arıyor temiz... güzel geçen her gün gibi bugün de kartlar bedava olsaydı ama değil... panoramik filmler var elimde fena değiliz... herkese bir şey diyeceğine bana diyor bir deli... büyük bir cezası var çiçekleri koparmanın belli... elim bile gitmedi... şu anda oturduğum masada bir zımba var... teli yok.
Evde bilardo izlemek harika insan bazen kaptırıp kendi kendine konuşuyor. Gözlüklerim nerede diye buraya yazasın geliyor bazen.  Bunları kaçırdınız ama sevimli bir yüzü var güneşin, ay göründüğünde geceye bile anlam katan. İşte sevgilerimiz. Yazın bunları anlatmakla olmuyor. ne diyorsa bana sorun büyük gene belli ki, şu apartmanın önündeki kedi küçük tastan mı yemeli, büyük tastan mı, demeli. 
Kuşlar çekirdek çitliyorlar bankların üstünde. Yolu buraya çıkan herkes gibi üzgün de bazen tanışmalar. Tartışmalar çok saçma ve ben hakkımı savunduğumda kendisini üzeni buluyor besbelli şu tasarımlar, kırmızının her tonu gereksiz ama biri var biri. Susmuyor çiçekler. Görmüyor beni. Herkesin derdi başka ama benimkisi çiftetelli. Açıyorum odamda müziği ve eller havaya hadi! 
 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6738
2 Firari Fırtına 4729
3 Mustafa Ermişcan 4226
4 Hasan Tabak 3881
5 Eyyup Akmetin 3679
6 Nermin Gömleksizoğlu 3485
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3430
8 Uğur Kesim 3291
9 Sibel Kaya 3191
10 Enes Evci 2872

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:158 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com