Ömer Akova  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 2474 Puanı: 9

24 Ekim 2022 Pazartesi 
O Anda Kalmak
Okunma: 65

O ANDA KALMAK
 
   Tam 5 gün boyunca beraberdik. Neredeyse günde 14 saat yan yanaydık. Beraber yemek yedik, müzik dinledik. Her şey hakkında konuştuk. Dedikodu yaptık. Eğlendik, sevindik bazense gerildik ama her şey çok güzeldi. Gerilmek hatta yorulmak bile güzeldi çünkü beraberdik. “Seninle zaman çok hızlı geçti” gibi klişe bir cümle kurmak istemiyorum. Ama zaman adeta bizi içine alıp yuttu. Zamanın içinde kaybolduk.
 
   Ben bu güne kadar hiçbir kızla seninle edebildiğim gibi bir sohbet etmedim. Seninle sohbet etmek iç sesimle konuşmak gibi. Bana aynadaki yansımamla konuşuyormuş hissi veriyorsun.
 
   Az önce yolculuğumuzun sonuna geldik. Sakin kalmaya çalıştım. Sana olan ilgimi belli etmek istemedim. Bilmiyorum bunu başarabildim mi? Ama başardığıma inanıyorum. Önce annenle vedalaştım. Annenin elini öptüm. Annen, bana “ben normalde el öptürmem ama öp hadi” dedi. Sense bu söyleme arkadan gülerek cevap verdin. Ve vedalaşma sırası artık ikimize gelmişti. Ellerimizin birbirine kavuştuğu anda zaman adeta benim için durdu. Kimseyle yaşamadığım bir çekim yaşadım. Adeta bir mıknatıs etkisiydi. Artı ve eksi kutbun birbirini çekimiydi. Üşümüş ellerinin soğukluğu, bende bir şok etkisi yarattı. Heyecandan hızlanan kalbim adeta duracak gibi oldu. Gözbebeklerimin büyüdüğünü ve her yerin bulanıklaştığını hissettim. Sadece sana odaklanmıştım. Yüzünde tatlı bir tebessüm vardı ama gözlerin “gitme, ellerimiz ayrılmasın” der gibiydi. Ellerimiz birbirinden yavaş yavaş ayrılırken, içimi bir korku sardı. Birileri sanki zorla ellerimizi birbirinden çekip ayırdı. Saatlerdir aynı anı yaşıyorum. O ne güzel bir andı. Hep o anda kalıp seni yaşamak isterdim. Bunun pek mümkün olmayacağını bilerek.. Bana sormuştun ya “üç tane dilek hakkın olsa ne dilerdin” diye. İlk dilek hakkım o anda kalmak olurdu.
 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6815
2 Firari Fırtına 4781
3 Mustafa Ermişcan 4281
4 Eyyup AKMETİN 4149
5 Hasan Tabak 3937
6 Nermin Gömleksizoğlu 3538
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3483
8 Uğur Kesim 3330
9 Sibel Kaya 3241
10 Enes Evci 2922

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:588 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com