cem vural  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 1272 Puanı: 32

29 Ekim 2008 Çarşamba 
bekleyiş
Okunma: 1567

bugun de onceki gun gibi ,yarin da ayni olacak ,degistirebilme gucum kalmadi ,bir seyirci gibi izliyorum ,dokunamiyorum yasama..yasamin kiyisindayim boslukta bir yerdeyim asili kaliyor her yasadigim.bir bekleyisteyim beni o bosluktan kurtaracak bir mucizenin bekleyisi..yoksa olum muydu mucize olan?


Yorumlar (3)
nisa su
Sevgili Cem,
Ben seni anlıyorum bu duygularla hayatın kıyısında ve nihilizmin eşiğinde adlı yazılarımı yazmıştım. Yaşadığın geçici bir durum bazen ruh yada beden yaşadıklarından yorulur enerjisi tükenir eyleme geçemez.Bu durumda sana iç ışığın ve sevdiklerin destek olacaktır. Karanlık dehlizlerde dolaşırken sevgi ve inancın ışığın olsun diyorum sevgiler.

cem vural
Tesekkurler Nisa,
bazen ic isigini da kaybedersin karanlikta yapayalniz oturursun,hastalikli bir sekilde, inatla bir isik beklersin. bir elin uzanmasini karanligina, uzanmayacagini bile bile,umutlarin tukeninceye kadar suren bir bekleyis (ve 'umut kotuluklerin en kotusu 'demis nice)
Ve godot u bekliyorum.biliyorum gelecek :)

lliyah mavi
evet cem...hep bir ışık değilmi hepimizin beklediği..ve aynı ışıkta yitirmedikmi bir bir varlıklarını inkar ederek,belki kıymetini bilmeyerek elimizdeki kıvılcımları..bıraksak yada biraz açsak gözümüzü görecektik kimbilir belkide o kıvılcımın aradığımız olduğunu ve unutmasaydık en büyük yangınların bir kıvılcımdan doğduğunu...


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6447
2 Firari Fırtına 4494
3 Mustafa Ermişcan 3955
4 Hasan Tabak 3618
5 Nermin Gömleksizoğlu 3249
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3111
7 Uğur Kesim 3094
8 Sibel Kaya 2959
9 Enes Evci 2662
10 Turgut Çakır 2338

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1878 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com