ASLI ADIGÜZEL  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 75 Puanı: 737

1 Kasım 2008 Cumartesi 
HAYATIMDAN
Okunma: 1476

AKIL ALMAZ DURUMLAR VAR İNSAN HAYATINDA GERÇEK ÖTESİ İŞ EV PARADA YETMEDİĞİ ANLAR VAR BİR İNSAN BİR İNSANA MUHTAÇ OLABİLİYOR BİR CAN BİR CANA AKIL ALMAZ DURUMLAR BUNLAR AMA OLUYOR MALESEF ...
GEÇENLERDE İZMİR KSK SAHİLDE GÜNLÜK RUTİN YÜRÜYÜŞÜMÜ YAPARKEN HALA DÜŞÜNDÜKÇE BENİ DEPRESYONA SOKAN BİR OLAYLA KARŞILAŞM.
SAAT SABAHIN SEKİZ YADA DOKUZ SULARIYDI BİR KADIN LÜTFEN YAPMA DİYE ÖNÜMDEN HIZLICA KOŞTU ARKASINDAN DA BİR ADAM.
 
ÖNCE BİRBİRLERİNİ KOVALIYORLAR  ŞAKALAŞIYOLAR SANDIM Kİ BİR KAÇ ADIM SONRASINA KALMADI KADIN TÖKEZLEYEREK DÜŞTÜÜ. ARKASINDAN O ADAM DİYE İFADE ETMEK ZORUNDA KALDIĞIM ŞAHIS KOŞARAK GELDİ VE İNANMIYACAKSINIZ   KADINI TEKMELEMEYE BAŞLADI.
 ŞAŞIRDIM Kİ KADININ  İMDAT SESLERİYLE KENDİME GELDİM  ŞAŞIRMIŞ NEYE UĞRADIĞIMI ANLAMAMIŞTIM. KİMSE ORALI DEĞİL ADAM KADINCAĞIZI SEN BENDEN HABERSİZ NASIL YÜRÜYÜŞE GİDERSİN DİYE DÖVÜYORDU. KİMSE ALAMIYORDU ELİNDEN KADINI SABAHIN ERKEN SAATLERİ OLMA SEBEBİYLE  FAZLA KİMSEDE YOKTU  YARDIMA KOŞACAK ANCAK BENİ GİBİ YÜRÜYÜŞE  ÇIKANLAR VE BİR KAÇ YAŞLI KİŞİ VARDI...
 BİR YAŞLI TEYZE VE BEN ENGEL OLMAYA ÇALIŞTIK  AMA NAFİLE BEN O VAHŞİNİN ELİNİ TUTMAYA KADINI AYIRMAYA ÇALIŞIRKEN KARISINA VURDUĞU  YUMRUKLARDAN BİRİ  O YAŞLI TEYZEYE GELDİ BEN ARTIK O ZAMAN NEYLE KARŞI KARŞI GELDİĞİMİN FARKINA VARDIM HEMEN POLİS ÇAĞIRDIM KADINCAĞIZ VE YEDİĞİ YUMRUKTAN SERSEMLEŞEN TEYZE ,AĞLIYORDU.
 ARADAN NEDEN SONRA POLİSLER GELDİ VE ADAMI ZOR BELA SAKİNLEŞTİRDİLER. EN İLGİNCİ O TEYZE ŞİKAYETÇİ OLMASA ADAM KARISI OLDUĞUNU İDDA ETTİĞİ KADINI DÖVE DÖVE GÖTÜRMEYE DEVAM EDİCEK Tİ.  ADALETSİZLİK .
ALLAHTAN  O TEYZE ŞİKAYETÇİ OLDU DA ADAMI GÖTÜRDÜLER.  MEĞER O ADAM KADININ KOCASI BİLE DEĞİLMİŞ 2 AYDIR NİŞANLISIYMIŞ SABAH KOŞUSUNA GİTTİ DİYE DÖVMÜŞ .

ALLAHIM TAMAMAMEN BİR VAHŞETTİ. ELLERİM TİTRİYOR YAZARKEN BİLE ARKADAŞLAR SANİYE SANİYE YADIM SİZLERE BU KONU ÜZERİNE VAHŞET SÖZÜNDEN BAŞKA DİCEK SÖZ BULAMIYORUM
ALLAH TÜM KADINLARI BÖYLE SADİST ERKEKLERDEN KORUSUN SONUÇTA  ADI ÜZERİNDE

(KABA  KUVVET)


Yorumlar (1)
rock_end _rock
okadar üzülecek bir durum değil bence amaaaannn Türkiye'de her an herşey olabilir böyle şeylere kafayı yormamak gerekiyo burası Türkiye her an herşey olabilir kanımca :))


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6465
2 Firari Fırtına 4507
3 Mustafa Ermişcan 3977
4 Hasan Tabak 3634
5 Nermin Gömleksizoğlu 3262
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3133
7 Uğur Kesim 3106
8 Sibel Kaya 2973
9 Enes Evci 2673
10 Turgut Çakır 2348

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1378 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com