ASLI ADIGÜZEL  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 75 Puanı: 729

28 Haziran 2010 Pazartesi 
pisikolejik test
Okunma: 1719

Merhaba arkadaşlar ben bayağı uzun bir süre önce Özgür Roman da bir test yapmış bayağıda arkadaşımıza cevaplarını yazmıştım.Şimdi bu testi okuyamayan bulamayan arkadaşlarım için tekrar  yapıyorum bilginize...
 ŞİMDİ BANA DİLEDİĞİNİZ GİBİ ÖZGÜR RENKLER KULLANARAK İÇİNİZDEN GECEN BİR AĞAÇ ADI - BİR EV- İSMİ NEREDE YAŞAMAK İSTEDİĞİNİZİ ÖRNEĞİN : DENİZ KIYISI MI ADA MI ORMAN YADA  ÇOK KALABALIK BİR METROPOL DE Mİ? YAZIN BİRDE BİR HAYVAN    ADI YAZINIZ BENDE SİZLERE SİZİ ANALİZ EDEYİM BAKALIM NE KADAR BİLECEĞİM 
 YANİ ARKADAŞLAR SİZİN EVİNİZ AĞACINIZ  ORTAMINIZ OLSUN HER ŞEYDE ÖZGÜRSÜNÜZ HAYALİ İÇİNİZDEN GEÇENDE OLABİLİR YETERKİ HİSLERİNİZ OLSUN 
   YANITLAMAK İÇİN BEKLİYORUM

                                                                              SAYGILARIMLA...   
Yorumlar (16)
Arzu . 28.06.2010 19:12
-Portakal ağacı.
-Ahşaptan yapılmış, geniş, ferah, iki katlı bir ev.
-Berrak suları olan bir okyanusta, mümkünsen hayvansız-böcekler de dahil-, şelalesi ve nehri olan, sessiz, rüzgarlı bir ada.
-Ankara Kedisi.

dilara abacı 28.06.2010 21:28
erik ağacı
2 yada 3 katlı bahçe içinde bir ev
denize yakın bir yer sahil şehri şehir merkezine 15 dkklık bir mesefade olsun ama gökdelenler arsında bulunmasın. evimde kedi köpek kuş vs vs olsun böcek olmasınnn ( sevdi*ğim kişiler yakınımda olsun komşum olsun )
-hayvana cinsi önemli değil uzun bakımlı tüyleri olan bir kedi

Nymphe ehp 28.06.2010 21:49
-Şeftali ağacı
-2 yada 3 katlı, yemyeşil bahçeli,bahçesininde çitleri olan,içi dinlendirici,huzur verici,rahat,mutfağının genellikle kırmızı ve krem renklerinin hakim olduğu bir ev.
-Yakınlarında hiç ev olmayan,en fazla çiçekler değilde kısa yeşil otların olduğu,havasının nemli ve bir çokta kalın,büyük,tepesinde kuş seslerinin geldiği ağaçların bulunduğu bir orman.
-Narin mi narin bir ceylan

. KediAdam 28.06.2010 22:17
##dut ağacı ama bu dut krem rengi değil mos mor dutlarla dolu bir ağaç.
##ev ise dev bir şelalenin üzerinde tek katlı lüks bir ev.
##kargalara bayılırım.

yorumlarını merak ediyorum :)

dilara abacı 29.06.2010 01:10
erik ve dut olsun benim ya :) aklıma geldi fatih söyleyince ama beyaz dut olsun benimki

. KediAdam 29.06.2010 01:58
:) yüzünün kamaştığını görebiliyorum dilara, önce biraz ekşi sonra tatlı olan bal gelir nede olsa demi :)

Arzu . 29.06.2010 10:14
Ben de merak ettim doğrusu..

ASLI ADIGÜZEL 29.06.2010 12:04
Öncelikle zahmet veripte yazan tüm yazar arkadaşlarıma teşekkür eder cevaplamakta olan geçikmemden ötürü af dilerim .
Şimdi arkadaşlar bakalım önce kim yazmış ve başlayalım.
SN: Arzu
Portakal ağacı,ahşaptan yapılmış geniş ferah bir ev, berrak suları olan bi okyanus,şelalesi nehri olan sessiz güzel bir ada.Ankara kedisi.
Öncelikle arzu tek renk yazmışsınız.bu ya renklerle pek aranız iyi değil yada hayatınızda karmaşayı sevmiyor,bir şeyleri değiştirmeyi sevmiyorsunuz anlamına geliyor. daha sonra portakal ağacı yazmışsınız bunun anlamı ise her daim çalışmaktan başarılı olmaktan hoşlanan biri olduğunuz anlamına gelmekte.Evimize gelincede seçtiğiniz evin anlamı,sizin mütevazi bir kişilikte olduğunuzu fazlasında gözünüzün olmadığını yanlız biraz bulunduğunuz ortamdam sıkılmış yada daralmış olduğunuz anlamındadır.
seçtiğiniz okyanus aslında çok şey ifade etmekte yada size şöyle diyebilirim yazdıklarınızın hemen hemen hepsi aynı yoğunlukta (özgürlük

BENİM YORUMUM İSE ARZU siz fazla şatavattan hoşlanmayan fazlada gözü olmayan yalnız biraz hayat yaşam şartlarından sıkılmış yaşı kaç olursa olsun hayata bağlı birisiniz aile bağlarınız biraz zayıf yada uzaksınız son olarak Ankara kedisi demiştiniz bu sizin KİŞİLİĞİNİZİN KUVVETLİ VE DAYANIKLI BİR YAPIDA OLDUĞUNUZ ANLAMINA GELİR.
Yalnız yazdıklarınızın tek bir anlamda toplanması çok ilginç.Hepsinin tek anlamı var özgürlük ve özgürlük arayışı. Size yaşamınızda sağlık başarı ve içinizdeki dilek ve arzuları gerçekleştirmeniz dileklerimle büyük hırs ve başarılar dilerim.
SAYGILARIMLA

ASLI ADIGÜZEL 29.06.2010 13:24
SN:DİLARA ABACI BAKALIM SİZ NELER YAZMIŞSINIZ BANA
erik ağacı
2 yada 3 katlı bahçe içinde bir ev
denize yakın bir yer sahil şehri şehir merkezine 15 dkklık bir mesefade olsun ama gökdelenler arsında bulunmasın. evimde kedi köpek kuş vs vs olsun böcek olmasınnn ( sevdi*ğim kişiler yakınımda olsun komşum olsun )
-hayvana cinsi önemli değil uzun bakımlı tüyleri olan bir kedi
ÖNCELİKLE YAZDIKLARINIZIN ANLAMINI YAZMAK İSTERİM.
İlk evinizden bahsetmişsiniz, bu sizin evcimen kişiliğinizi bahçeli bir evde oturma isteğinizde doğayla barışık rahat bir kişiliğiniz olduğu anlamına gelmektedir.seçmiş olduğunuz hayvansa sizin özel hayatınızda ne kadar özenli seçici ve dikkatli olduğunuzu göstermektedir.
Benim yorumum ise
SN DİLARA: Siz yaşamınızda sevecen cana yakın bir kişiliğe sahip sevilen, insan ilişkileri çok kuvvetli olan birisiniz.Şu sıralar belki biraz monotonluktan sıkılmış olabilirsiniz belki bir huzur belkide yeni bir ortam sizi mutlu edebilir.Sizin için aile önemli çevre arkadaşlar siz bazen kendinizi, kurduğunuz o devasa arkadaşlarınızın yanında bile mutluyken sadelik arar, bazende kalabalıklar arasında yalnız bırakırsınız.
özel hayatınızdaki kişiden her insanın istediklerini ister ama bunun yanında da titizlik düzen,kendine özen ve sınırsız bir sevgi arayanlardansınız. ve sanki şu ana kadar yaşadıklarınız ders olmuş o pürüzleri artık hayatınıza sokmama kararı içindesiniz.
Bana yazdıklarınızdan çıkardıklarım bunlardan ibaret birde sizde renk kullanmamışsınız buda sizin sade ama belirginlikten hoşlanmanız anlamındadır. ZAHMET VERİP OKUDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
SAYGILARIMLA...

Arzu . 29.06.2010 14:02
Aslında gösterişli şeyleri severim ama özümde yokmuş meğer.. Gerisi tamamen doğru.. Bu testi bize sunduğunuz ve üşenmeyip yorumladığınız için teşekkürlerr!!

dilara abacı 29.06.2010 14:06
çoğu şey doğru taşekkür ederim yorum için bi tek karşımdaki kişiden titizlik düzen beklemem kendimde öyle olmadığım için teşekkürler tekrar

ASLI ADIGÜZEL 29.06.2010 14:17
SN ELİFNUR. BAKALIM SİZ NE YAZMIŞSINIZ
-Şeftali ağacı
-2 yada 3 katlı, yemyeşil bahçeli,bahçesininde çitleri olan,içi dinlendirici,huzur verici,rahat,mutfağının genellikle kırmızı ve krem renklerinin hakim olduğu bir ev.
-Yakınlarında hiç ev olmayan,en fazla çiçekler değilde kısa yeşil otların olduğu,havasının nemli ve bir çokta kalın,büyük,tepesinde kuş seslerinin geldiği ağaçların bulunduğu bir orman.
-Narin mi narin bir ceylan

ÖNCELİKLE ÇOK İNCELEYİCİ HASSAS BİR YAPINIZ VAR BUNU BELİRTMEK İSTERİM.
Daha sonra diğer arkadaşlara yazdığım gibi öncelikle tek tek sizinde yazdıklarınızın anlamını yazmak isterim size de.
Ağacınız şetfali, siz ailenizde köklü ilişkilere sahip birlikten hoşlanan bir ruha sahip olduğunuz anlamına gelmektedir.Sizde diğer arkadaşlarım gibi bahçeli bir ev yazmışsınız gerçi hepiniz çok haklısınız bu şehrin büyük binaları arasında hepimiz sıkıştık kaldık. sizinki de bir sıkılganlık, özgür kalma hissinin simgesidir.ormanda yaşamak istemişsiniz orman birlik bereket ve sadelik simgesidir.
olsun ama benim kadar olsun bana yeter diyenlerdensiniz.hayvanınız da ceylan sıra dışı bu da sizin içinde bir yerlerde ancak sizi çok iyi yakınlarınızın anlayabileceği çok büyük bir hassaslık olduğu anlamına gelmektedir
BENİM YORUMUM İSE:
Siz çok ince eleyen sık dokuyan en azından da bunu seven hassas bir ruha sahipsiniz.yaşamınızda belli başlı tarzlarınız var. sizin için düzen önemli kişiliğiniz öz güveni yansıyor yaptıklarınıza.hassas ruhunuz taviz vermeyen bir kişiliğiniz var gibi sizin için kural her şey olabilir ama sevecen cana yakın bir ruha sahipsiniz
benim yazdıklarınızdan çıkarabildiklerim bu kadar umarım bir kaçı doğrudur.
SAYGILARIMLA...


Nymphe ehp 29.06.2010 14:30
Teşekkür ederim.Vallaha hemen hemen hepsi doğrudur.Arada sırada ''Vay be,ben neymişim böyle! '' dediğim olsada.Üşenmeyip uzun uzun açıklayarak yazdığınız için tekrar teşekkür ederim.Ama hep olumlu yönden bakmışsınız.Bu yazdıklarımızda aklınıza hiç olumsuz bir şey beliRmiyor mu?Beliriyorsa ben şahsen kendi yazdıklarımdan öğrenmek isterim

ASLI ADIGÜZEL 29.06.2010 14:39
SN FATİH ÖNAYDIN sizinde yazdıklarınız doğrultusunda bazı yorumlar yapmak isterim.
##dut ağacı ama bu dut krem rengi değil mos mor dutlarla dolu bir ağaç.
##ev ise dev bir şelalenin üzerinde tek katlı lüks bir ev.
##kargalara bayılırım.
ilgine çok teşekkür ederim.
ÖNCELİKLE dut ağacı demişsin bu sizin kuvvetli bir aile yaşantısına sahip olduğunuzu ve aile yaşamına önem verdiğinizi simgeler.tek kelimeyle ev ile ilgili yazılacak tek açıklama ise siz yaşamınızda sadece rahatlık ve düzen arıyorsunuz.Maddi manevi.
Hayvanada karga yazmışsınız çok ilginç bu sizin çok uzun seneler yaşamak istediğinizi ve hayta bağlı biri olduğunuzu anlatıyor

BENİM YORUMUM İSE:
SİZ HAYATA BAĞLI MADDİ İMKANLARI KULLANMAYI SEVEN RAHATA DÜŞKÜN AMA ÖZGÜR OLMANIN DA ÖNEMİNİ BİLEN, AİLE BAĞLARINDA DİKKATLİ VE HAYAT DOLU BİRİSİNİZ.
YAŞAMA BAĞLISINIZ UZUN YILLAR BENDE VARIM DEMEK İSTİYORSUNUZ. BİR ŞEYLER YAPMAK KENDİNİZİ GÖZ ÖNÜNDE GÖSTERMEK YANINIZDAKİ KİŞİLERİDE YAŞATMAYI SEVİYORSUNUZ. GİZEMLİ BİR YANINIZ OLDUĞU GİBİ HER ŞEYİM OLDUĞU GİBİ DİYENLERDENSİNİZ. ŞAŞA VE SADELİK YAN YANA SİZDE.AYNI ZAMANDA HAYAL GÜCÜ KUVVETLİ BİR RUHA SAHİPSİNİZ.
BANA YAZDIKLARINIZDAN ÇIKARABİLDİKLERİM BUNLAR
UMARIM BİR KAÇINI TUTTURABİLMİŞİMDİR
SAYGILARIMLA

ASLI ADIGÜZEL 29.06.2010 14:43
ARKADAŞLAR HEPİNİZ TEK DÜZE ŞEYLER YAZMIŞSINIZ HEPİNİZİN YAZDIKLARI HEMEN HEMEN AYNI BENDE BUNA GÖRE YORUMLAR YAPTIM BANA YAZMIŞ OLDUĞUNUZ HER CÜMLENİN KULLANDIĞINIZ HER RENGİN ANLAMI VAR BEN SADECE KULLANDIĞINIZ KADAR YAZILAR YAZMIŞ BULUNDUM SİZLERE OLUMSUZLUKLARA GELİNCE BU TEST SİZİN ŞU ANKİ RUHUNUZU İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ HİSSİYATLARI ELE VERMEKTE
NE YAZDIYSANIZ ANLAMI YALANSIZ İLETMEYE ÇALIŞTIM ZAHMET VERİP YAZDIĞINIZ İÇİN ÇOK MERSİİİ HEPİNİZE
SAYGILARIMLA

Firari Fırtına 20.07.2010 10:03
Sevgi Aslı,

Mandalin ağacı.....
Bahçeli bir villa......
Sahil şeridine yakın yaşam şekli.....
Aslan.....

Hadi bakalım yap analizinide görelim .... Sabırsızlıkla bekliyorum...

Sevg...


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4483
3 Mustafa Ermişcan 3936
4 Hasan Tabak 3606
5 Nermin Gömleksizoğlu 3239
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3087
7 Uğur Kesim 3086
8 Sibel Kaya 2949
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:693 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com