HAKAN ARES  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 21 Puanı: 1514

27 Ekim 2010 Çarşamba 
YATAK ODASI CİNNETİ
Okunma: 1762

   Uzun tırnaklarımı geçiriyorum duvara. Yavaş yavaş indiriyorum ellerimi aşağıya, çıkan seslere inat. Yalnızlığıma +13 sınırı getiriyorum akıllara zarar. Gömleğimi kesiyorum göğsümün sol yanından. Yatağımın dibindeki ölü kadının fularını gezdiriyorum bedenimde. Gömleğimi keserken göğüs ucuma değen bıçağın bıraktığı izi izliyorum. İlk defa kanatmıyorum bir yerlerimi eski sevgilimin gülümsemesini düşünerek.

  Odamı saran ağır kokuya karıştırıyorum birkaç tütsüyü. Yatağın dibine diz çöküp elime tutturduğum sigara eşliğinde mektuplarımı okuyorum. Bir insanı öldürmenin rahatlığındayım. Kadın kokusuna karışan çürümüş et kokusu. Kadın morarmakta, kadın ruhuyla bedeni arasındaki boşlukta sonsuz bir cazibeyle salınmakta. Kırmızı dudağına bir öpücük konduruyorum. Hiç bu kadar çekici olmamıştı bir kadın.

   Saçlarını sıyırıp damarları beliren boynuna uzanıyorum. Kulağına ''Yaşamak, nefes almak değildir.'' diye fısıldıyorum. Varlığı ve yokluğu belirsiz bir paranoyaklığın içindeyim. Hissettiğim şey tarifsiz. Kahkahalarını duyuyorum sadece belli belirsiz. Bacakların ilk günkü kadar güzel, bunu fark ediyorum kan sızan parkeye yansımış görüntünden. Cebimden çıkardığım cüzdanımdaki vesikalığını inceliyorum. Ruhumuzun fotoğrafını çekebilir misin gittiğin yerden?

   Oturup sözcüklerle oyun oynayasım var. Her dilde bağıra bağıra ağlayasım. Tek bir ölümle sınırlamak istemiyorum içimdeki seri cinneti. Sokak soğuk, sokak soğuk. Damarlarıma sızan, saniye saniye beni zehirleyen bir zehirdir intikam ve ben asla camları kırıp üzerinde sevişmedim!

   Günlerdir yemek yemiyorum. Gördüğüm tek yüz senin yüzün. Gırtlağını hedef aldığım halde alnına isabet eden kurşun. Kurtulduk, diyorum içimden eğlenerek. Gülümsüyorum aynaya bakıp. Şu an her şey bir küfür bana! Hiçbir şeye ihtiyacım yok. Sağlam bir sevgilim yok! Aşk beni görünce sokağını değiştiriyor hala. Sadece huzura ihtiyacım var. Kime âşık olacağımı bilemem. Şu an erkek olduğumun garantisini bile veremem. Hiç bilmiyorum ölümün vereceği sonsuz hazzı!

  Artık hayatımdaki ''sen'' gerçeği yok, geçmişim yok, dönecek yerim yok. Ben gözlerimin kırıklarını çok iyi yapıştırdım; ama yeniden kırılmayacak diye bir sözüm de yok!


                                                                                                             İZMİR

Yorumlar (2)
büşra kafa 28.10.2010 14:30
? vahşet mi ? edebiyat doğurmak mı cümlelerin tercümesi anlayamadım.. /

HAKAN ARES 28.10.2010 16:02
Yazıda bir vahşet olabilir. Vahşet, insanın doğasında vardır. Aşk da bir vahşettir aslında bazen ve her vahşet birilerini öldürür, aynı zamanda her ölüm de yeni bir doğumdur. Yazıdan ne aldığınıza bağlı belki de.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6382
2 Firari Fırtına 4437
3 Mustafa Ermişcan 3845
4 Hasan Tabak 3551
5 Nermin Gömleksizoğlu 3191
6 Uğur Kesim 3049
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2984
8 Sibel Kaya 2904
9 Enes Evci 2614
10 Turgut Çakır 2300

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1865 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com