ibrahim ddikcan  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 32 Puanı: 1430

17 Ocak 2011 Pazartesi 
Şerefe! (Şerefine)
Okunma: 2115

     

            Hadi şarap içelim aşkım. Dolduralım kırmızı renkli mayhoş sıvıyı kadehlerimize, vampir misali içelim kanlarımızı. Öyle de yapmadık mı zaten…

      Tek seferde, bir dikişte, soluksuz, yalamadan yutma misali, fondip tadında, hadi kaldır kadehi havaya, vur kafama vururcasına, sonra götür kanımla kırmızılaşmış dudaklarına, yolla bir zamanlar tadını aldığım misk-i amber yoluna.

      Ben de içiyorum merak etme sen. Kafayı bulacağım bu sefer. Senin dağıtmana şahit olmayacağım. Kafaya koydum bu sefer ben dağıtacağım!

       Sahi neden çalmıyor şarkılar? Hadi ben açayım sana. Bakalım beğenecek misin?  ‘Ahh bu tenin altında açılmış yaralarla giden bir can aslında. ‘  Beğenmedin sen, en iyisi değiştireyim şarkıyı. Eğlenceli bir şeyler mi açsam ne? ‘Cinsellik açık bir kapı biri onu artık kapatmalı güzel olan her şey gibi bu da artık çok fazla kurcalanmamalı.’ Bu da olmadı. Neyse bak bende ne var: ‘Sıla’nın yeni albümü, adı da Konuşamadığımız Şeyler Var.’  Hadi eşlik etsin Sıla da bize.

      İçelim be yavrucum. Tek bir kadehin bile karaciğeri iflas ettirme ihtimali varmış. Ne boktan bir karaciğerim varmış. Çok çalıyor sanırım, baksana hala dipdiri işletmeye devam ediyor. Nerden geliyor böyle saçma şeyler aklıma bilmiyorum. Sıkılmıyorsun de mi? Ben neden sıkılıyorum o zaman? Sen neden hiç konuşmuyorsun? Ben neden tepkisiz kalıyorum bu duruma? Sen neden hala sessiz kalıyorsun? Ben neden saçmalamaya devam ediyorum? Sen neden hala benim yanımda duruyorsun? Ben neden hala her yeri kırmızı görüyorum?

        Daha içelim, hep içelim; su gibi, hayat misali, sevgi seli, şehvet köpekleri, sex gibi hey! Birazdan biliyorum ben sarhoş olacağım. Sakın benden önce gitmesin kafan. Sıla ne güzel söylüyor. Ne dersin yapalım mı biz de? ‘Hadi kalk gidelim hemen şu anda. Kapat telefonunu bulamasın arayanlar. Açarız radyoyu yol nereye biz oraya. İyi gelmez mi hiç deniz havası? Bir göz oda bulup sokarız başımızı bir de koyarız iki kadeh KAFA NEREYE BİZ oraya.

       Hadi ama sarhoş olma dediysem hiç de içme demedim ki. Neyse ben bir kadeh daha içeceğim. Seni hep seveceğim. Deli gibi sevişeceğiz. Kollarımın arasında vereceksin (vermeliydin) son nefesini. Ne oldu yine? Ne saçmalıyorum ben gene. Sarhoş mu oluyorum yoksa. Silikleşiyorsun her bir kadeh bitiminde. İçmesem mi ki uyuşturucumu? Halüsinasyonlar da yetiyor bana.  Neyse ne yaaa!

      Vur kadehi aşkım, sarhoşluğa adım atalım, unutalım her şeyi,  sen ölüm nefeslerini unut ben de seni kaybettiğimi unutayım. Alkolün beyin hücrelerini öldürdüğünü biliyorum. Ayrıca beyni dolayısıyla sinirleri uyuşturduğunu ve bir süre sonra insanı düşünemez yaptığını biliyorum. Peki ben hala neden beynimi son hızla çalıştırıyorum? Neyse geç! Koy bir daha, bir daha, bir daha. İç doyasıya iç iç iç!

      Sen cidden neden hiç içmiyorsun? Aman içmezsen içme, hepsi bana kalır en nihayetinde. Gözlerin mi kapanıyor ne? Dik dur hey, kapama gözlerini yine! Ah sevgilim gelinliğinin kırmızılığı var yüzünde. Sıla sus yeter! Şarap git, diğer kana susamış insanların kadehlerine! Sevgilim sen gitme, sen gitme, sen gittin bile, ben ne yapacağım hayatı mantığımın aksine, Aynada kesip durduğum yanağımın bakıyorum aksine. Bu durumda bile kafiyeli yaptım en cinaslısından. Neyse şarap sen kal bari, bari sen kal!

Hayat, hadi ŞEREFE……

      


Yorumlar (3)
Firari Fırtına 17.01.2011 12:00
İbrahim kardeş,

Bu aralar bu soğukta güzel güzel yudumlanıyor sevgiler :) İçten gelen ahhh'lar ve nostaljik takılmalar. Ohh ne keyif ki arada bir de olsa iyi oluyor kaldırmak kadehi....Şerefine diye....

Sevg...

ibrahim ddikcan 17.01.2011 17:29
Eyvallah Firari... Yanlış anlaşılmaya bakmadan, gözlerimi açmadan, ruhumu henüz karartmadan; cebimde sakladığım, heybemden aldığım, kasamdan çıkardığım sözcükleri ve duyguları aktarıyorum işte...

Saygılar...

Firari Fırtına 17.01.2011 17:35
O zaman değmeyin keyfimize ve devam elbette :)

Sevg...


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6886
2 Firari Fırtına 4837
3 Eyyup AKMETİN 4641
4 Mustafa Ermişcan 4331
5 Hasan Tabak 3998
6 Nermin Gömleksizoğlu 3598
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3542
8 Uğur Kesim 3371
9 Sibel Kaya 3298
10 Enes Evci 2979

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:239 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com