Nrs .....  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 57 Puanı: 825

12 Nisan 2011 Salı 
Toz olup her yana yayılsam, bulut olup göklere dağılsam, yağmur olup sulara karışsam; ne yazar ki..!! Işık olup gözlerinden içeri giremedikten sonra..
Okunma: 1184

Sabahları gördüğümde içimde bir aydınlık olur. Ona baktığımda hüzünle aydınlığı bir arada yaşarım. Tek cümlesi bile muhteşem bir melodi gibidir, o güzelim dudaklarının arasından dökülen "Günaydın" sözü ile..

Karşıdan gelirken bakarım, dönüp gittiğinde bakarım. Gelişi ayrı bir özlem gidişi ayrı bir özlem. İçimde buruk ama sıcak bir kıpırtıyla..

Hüzünlü gördüğümde onun kadar üzülürüm, neşeli sesini duyduğımda yüzümde tebessüm belirir. Dudakları bana suskun olsa bile..

Üşüdüğünde sarıp ısıtmak isterim, ellerinin soğukluğunu hissettiğimde üfleyip ısıtmak isterim, soğuğun yanaklarındaki kızartısı görsem göğsüme yaslayıp ısıtasım gelir, Benden uzak durduğunu bilsem bile..

Onu yaşarken, onun özlemini çekerken, onsuz onu düşlerken ona içimden geçtiği gibi mesajlar yazarım, her gecenin biitminde iyi geceler dilerim, hiç cevap gelmeyeceğini bilsem bile..

Uzak bir yoldan geldiğinde nerede olursa olsun onu karşılayıp, ona olan özlemimi gidermek, onu görüp gülümsemek, ona sarılıp onu hissetmek isterim, soğuk bir merhaba diyeceğini bilsem bile..Yakınken öylesine uzak gibi ki, onu özlemek, onu hisetmek, onu arzulamak, onu istemek, öylesine çok yoruyor ki insanı, kendimi alamıyorum onun için hiçbir şey olduğumu bilsem bile..

Sahi hiçbir şey olmak nasıl bir duygu, onun için nice hiçbir şeylerin içinde yok olup gideceğinizi bilmenize rağmen, ona özlem duymak onu istemek nasıl bir duygu..

Bunca dayanılmaz acıların içinde yuvarlanıyorum. Her gördüğümde içimde hüzünle sevincin çatışmasından yoruluyorum. Ona baktığımda ona olan özlemle ve onu arzulama dugusu ile hiçbirşeyliğin çatışmasından yoruluyorum.

En kötüsü nedir biliyor musunuz? Siz bunları yaşarken onun neyi yaşadığını bilememenizdir.

İşte o an yağmur olup suya karışmak istersiniz, Onu özlediğinizde toz olup dağılmak istersiniz, onu arzuladığınızda bulut olup göklere karışmak istersiniz, Belki yorgunluğunuz gider diye...


Yorumlar (6)
&&&&&&& ... 12.04.2011 01:22
' Kompozisyon konusu gibi başlık yapmasanız' diye bir teklifim olsa ne dersiniz?

Nrs ..... 12.04.2011 09:46
Belkide haklısısnız. İnanın ben hiç düşünmeden aklıma geldiği yazıp kapatıyorum, çok sonra okuyorum. Ama haklısınız ve Teşekkürler.

Enes Evci 12.04.2011 14:09
Onun adı Özgül, o hep haklıdır.

&&&&&&& ... 12.04.2011 18:01
Yazının içeriğine demedim zaten, sadece başlık! Teşekkürlük bişey yok,ben teşekkür ederim anlayışla karşıladığınız için..

ayşe kurt 12.04.2011 18:26
Kopacak sandım bütünden, ama bağlaman güzel olmuş.
Ben çok beğendim.
size dostça bir tavsiyede bulunsam çok olmam umarım.
Bu yazıdaki sevgi gerçekten kalbinizdeyse ve anlatmak istiyorsanız mesaj ya da benzeri yolları değil de duygulu bir mektubu seçin.
Bilmem bu konu nereden aklıma geldi bu günümün gündemiydi ve hakverdim.
duygularımızı bile teknolojiden yararlanıp emeksiz yaşıyoruz.
Bilirsiniz ki emeksiz aşk olmaz.
duygular kaybolmadan yakalamalı kulağından.
Başarılar.

Nrs ..... 12.04.2011 20:44
Özül arkadaşımızın önerisi gerçekten bana güzel ve dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak geldi. Sadece ben o an içimden geçenleri tazıp kapattığım için çoğu kez çok sonra okurum bunu belirtmek istemiştim yani oturup düşünüp planlamıyorum. Duygular gerçek mi sorusuna verebişleceğim tek yanıt var; Ne yazik ki gerçek? gerçek olmamasını isterdim. Zaten gerçek olmayan dugularda bana bunalrı yazdıramazdı.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6340
2 Firari Fırtına 4399
3 Mustafa Ermişcan 3788
4 Hasan Tabak 3504
5 Nermin Gömleksizoğlu 3155
6 Uğur Kesim 3023
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2898
8 Sibel Kaya 2870
9 Enes Evci 2580
10 Turgut Çakır 2276

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:3505 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com