Nrs .....  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 58 Puanı: 856

30 Mayıs 2011 Pazartesi 
DEĞERİ AŞINIYOR MU?
Okunma: 1081

Bir rüzgardır, bir buluttur, bir güneştir, bir aydır, bir çadırdır, bir denizdir, bir kahvedir, bir sohbet odasıdır ve bir çift gözdür baktığınızda nefes aldığınız. Her sabah kalktığınızda, her akşam yattığınızda onu düşünürsünüz, erotizmden arınmış, sevgi, saygı, dostluk ve arkadaşlığın öne çıktığı duygularla, bazen erotizmde katılır işin içine, onu arzularsınız, yanınızda olmasını, sarılmayı, okşamayı özlersiniz ama daha çok onu yalın olarak onu özlersiniz. Ona duyduğnuz özlemin ağırlığı artıkça daha çok düşünür ve etkilenir olursunuz.
Her sabah kalktığınızda onu görme düşüncesi gününüzün en önemli olayı gibidir ama o olabildiğince mesafeli, olabildiğince uzak durmaya çalışır, yakın olduğu zamanlar hep dikkat çekicidir, bu zamanların özellikleri hep birbirine benzer farkedersiniz ama kırmamak için asla dile getirmezsiniz. Çevreye bakarsınız, çevrede nedir, sizinle diğer insanlar arasındaki bakış farklarına; önünüze koydukları tablolar hiçte iyi değildir, yada siz eskidendi dersiniz ama onlar yenisinide koyarlar ortaya, direnirsiniz, önem vermezsiniz. Aynı duygularla sürdürürsünüz. Ama birgün gelir sizi öylesine çok yok sayar ve öylesine çok şeylerle veya öylesine çok öenmsizlerle değişirki ve bazıları gözünüzü açmak adına sadece ve sadce sanalda tanıdıkları kadar  bile değerinizin olmadığını size ispatlamaya çalışırlar ve düşünmek zorunda kalırsınız, bu kadar yok sayılmayı hakediyormuym diye, yada yeni baştan bakarsınız herşeye daha uzak bir pencereden ve aklınızda tek soru kalır cevapsız veya cevap vermek, yada düşünmek istemediğiniz tek soru; DEĞERİ AŞINIYOR MU..?Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4483
3 Mustafa Ermişcan 3936
4 Hasan Tabak 3606
5 Nermin Gömleksizoğlu 3240
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3087
7 Uğur Kesim 3086
8 Sibel Kaya 2950
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1338 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com