Denemeler

GEÇ KALMIŞ ÖN SÖZ
Okunma: 559
MUSTAFA ESER - Mesaj Gönder


    Bugüne kadar yazılarımı okumak lütfunda bulunan okuyuculara teşekkür ederim.Yıllar önce üye olduğum siteye yeniden yazmaya başladığımda yazı serüvenimin uzun olacağını ve İslam ve Ehli Sünnet tasavvufu temasıyla devam edeceğini düşünmemiştim.Geç te olsa bazı açıklamalar yapmam gerektiğini düşünüyorum.
-Akademisyen değilim.Çocukluğumdan buyana(49 yaşındayım) okuduğum geçen zaman içerisinde de doğruluğunu teyit ettiğim bilgileri aktarma amacıyla yazıları yazdım.
-Yazılar çoğunlukla internet üzerinden ulaştığım kaynaklarla hazırlandı.
-Ehli Sünnet İnancı,Ehli Sünnet Tarikatlar hakkında müspet manada peşin hükümlü olduğumu belirtmeliyim.Yazıları okuyanlar zaten bunu anlamışlardır.
-Yazılardan anlaşılacağı üzere Modernistlere,reformculara,dinde güncellemecilere karşıyım.
-Akademisyen olmadığım için tarafsız olmak gibi bir mecburiyetim bulunmuyor.İnandıklarımı ve yaşamaya çalıştıklarımı yazıyorum.
-Kişilerin ilmi seviyesi ne olursa olsun akıllarıyla ve İslami olmayan felsefi kavramlarla İslam adına konuşmalarına karşı olduğum bilinmelidir. 
-Popüler olmak veya başka bir niyetle insanlarımızın Akidelerine zarar verenleri sevmediğim, tasvip etmediğim bilinmelidir.Kişi olarak böyle bir mecburiyetim yoktur.
-Yazılarda kişi ismi yazmadan temel konularda yazıyorum.Aksi görüşteki insanlara hakaretamiz ifadelerde bulunmamaya özen gösteriyorum. 
-Başka felsefi görüşler beni ilgilendirmiyor,kimseye fikirlerimi(diğer herkes gibi) ispatlamak, kabul ettirmek gibi bir zorunluluğum olduğunu düşünmüyorum.  MUSTAFA ESERYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 7010
2 Eyyup AKMETİN 5248
3 Firari Fırtına 4980
4 Mustafa Ermişcan 4423
5 Hasan Tabak 4101
6 Nermin Gömleksizoğlu 3699
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3649
8 Uğur Kesim 3451
9 Sibel Kaya 3402
10 Enes Evci 3077

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:193 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com