Hep de Böy  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 20 Puanı: 1840

28 Eylül 2023 Perşembe 
Bana Ne Ya Kovulduysa!
Okunma: 268

Müzik dinleten, hayatın temel gerçeklerine müziği alet eden, müzik dinleten, yıllar sonranın müziğini dinleten, müzikli bir ortamda Allah'ın görevlerini üstlendiğini sanan, haddini aşan, sonra ben müzikle de hayatımı ailemi kurarım diyen, insanı müzik kutusu sanan, ülkenin müzik sorununu bir kişiye yükleyen, düğünümde şarkı okudun diye hayatını insana dayatan, yalana kulak veren kimseyi haklı çıkarma Allah'ım. Herkes kendi haklılığını kendi yaşasın, benim karşımda hem suçlu hem güçlü gezemezler, gezemesinler. Kadın "ben zaten daha 12" yaşındayım diye ahlak anlayışını sana dayattıysa, sen benimkini yaratılışıma uygun yaşamama izin verme diye mi? Müziği kitaptan haklı bulan ve buna alet eden insanlar iğrençtir. Onları sonsuza kadar buradan def et dedim. Ben müzikle ilgili sorunlardan nefret ediyorum dedim. Müzik ve şarkı sözü gibi yaşamayı sevmiyorum dedim. Bu sorunu yok et dedim. Hüzünlü ve şeytana kederlenen insanları benden sonsuza kadar uzak tut, çözümlerini de benden uzak tut. Onların resimlerini de görmek istemiyorum. Bu korkunç hakaretten Allah'a sığınıyorum dedim. Kimse ama hiç kimse daha 8 yaşında "sevdiğine kavuşamayacaksın" diye laf işitmek zorunda değildir. İnsanlardan dünyanın hüznüne ışık tutup benim falıma bakanları ve sorunlu, sapık, sağır vs. olanları bana haklı çıkarma. Onları buradan kov dedim.
Tam o sırada anlattıklarınızı, Athena'yı bana sunuşunuzu sevmiyorum dedim. Özellikle evli adam sevmediğim için dedim... sapık gibi görünüyorlar diye film yapacak değilim.
Benim iletişimimi yükselt. Kültür seviyeme hakaret kondurma dedim. İnsanların eğlence anlayışlarını bana dayatmalarına ve hayatımdan çalmalarına engel ol.

Sen evde kitabını oku, dedi. İyi birine benziyorsun. Daha iyi bir şey olursa haber veririm ben sana dedi.

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6998
2 Eyyup AKMETİN 5224
3 Firari Fırtına 4969
4 Mustafa Ermişcan 4414
5 Hasan Tabak 4091
6 Nermin Gömleksizoğlu 3690
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3639
8 Uğur Kesim 3443
9 Sibel Kaya 3392
10 Enes Evci 3066

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:947 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com