e-mail:    
Şifre:    
Şifre Tekrarı:  
İsim:  
Soyisim:  
Doğrulama Kodunu Giriniz:
Lütfen resimde gördüğünüz metni aşağıdaki kutuya girin.

 
Özgür Roman'a üye olarak aşağıdaki sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaksınız.

Özgür Roman Üyelik Sözleşmesi

1. Bu üyelik sözleşmesi, www.ozgurroman.com alan adı altında yayınlanan internet sitesi (Özgür Roman ve “Site” olarak da anılacaktır) ile bu siteye üye olmuş kullanıcılar arasında geçerlidir.

2. Özgür Roman’a üye olmak ücretsizdir.

3. Üyelik için, geçerli ve aktif olan bir mail adresi bildirilmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder, kendi belirlediği mail adresi ve şifrenin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.

4. Aynı kişinin, birden fazla üyelik kaydı ile sitede yazı ve yorum yazıp, tartışma forumlarına katılan kullanıcılarımızın üyelikleri, site huzuru ve gerçek verilerin toplanması amacıyla site yetkilileri tarafından tek taraflı olarak iptal edilir

5. Özgür Roman, üyelerinin kimlik bilgileri gizli tutulur. Ancak aşağıda belirttiğimiz bazı özel durumlarda üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
  • Resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde.
  • Üyenin Özgür Roman’ın çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde.
  • Üyenin birden fazla üyelik kaydı ile sisteme kayıt olması ve site içinde rahatsızlık vermesi durumunda sitenin genel işleyişinin bozulmaması amacıyla yapmış olduğu rahatsızlıkların bir daha vukuu bulmaması amacıyla site üyelerinin haberdar olabileceği şekilde yayınlanabilir.
  • Sitede yayınlanan her türlü yazı ve yorumların tüm sorumlulukları (kanuni ve diğer yükümlülük/sorumluluklar) üyelere aittir, sitedeki yazı ve yorumlar nedeniyle site herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz, site yalnızca ilgili kurumlarca yapılacak soruşturmalarda üyenin üyelik bilgilerini vermekle yükümlüdür.

6. Üyelerin siteye kaydettiği yazıların tüm hakları yazıyı yazan kişinindir. Sitede bulunan yazı, yorum ve mesaj gibi bilgiler üzerinde site herhangi bir şekilde hak talebinde bulunamaz. Üçüncü şahısların iktibasında kaynak olarak Özgür Roman (www.ozgurroman.com) adı ve bağlantısı belirtilmelidir. Özgür Roman (www.ozgurroman.com) adı anılmadan yapılan alıntılar hakkında, her hakkımız saklıdır.

7. Özgür Roman, kendisine yada diğer üyelere zarar vereceğine inandığı her türlü haberleşmeyi, üyelik bilgilerini, yazı ve yorumlar ile diğer bilgileri kesme hakkını saklı tutar.

8. Özgür Roman’da, yayınlanan eserlerde, eğer alıntı bir bölüm varsa eser sahibi bu alıntı ile ilgili kaynak göstermek zorundadır. Günlük ve forum haricinde yazıların tamamının alıntı olması mümkün değildir.

9. Özgür Roman editörleri, gönderilen eserler üzerinde, eser sahibine bilgi verme sureti ile düzeltme ya da çıkarma yapma haklarını saklı tutar.

10. Özgür Roman, üyelerinden gelen talep doğrultusunda, talepleri haklı gördüğü taktirde yada gerekli gördüğü durumlarda, üyenin üyeliğini iptal edebilir, üyeliği iptal edilmiş üyeye ait olan yazı, yorum yada başka herhangi bir yazılı materyali siteden tümüyle silmek zorunda değildir. Üyeliği iptal edilmiş üyelerin yazdıkları yazı, yorum ve şiirler gerek duyulursa site yönetimi tarafından silinir.

11. Siteye zarar verebileceği tahmin edilen veya anlaşılmış ve bu nedenle üyelikleri iptal edilmiş üyelerimizin siteden uzaklaştırılma nedenleri, diğer üyelerin durumdan haberdar olması maksadıyla gerekli görülürse sitenin herhangi bir sayfasında yayınlanabilir.

12. Özgür Roman üzerinden yapılan mesajlaşma sırasında hakaret içeren yazı ve sözlerden Özgür Roman sorumlu değildir, hakaret içeren yazıyı yazan üye sorumlu kabul edilir.

13. Özgür Roman üyelerinin, diğer üyeleri taciz ve tehdit edici sözler etmesi durumunda, Özgür Roman ilgili kişinin üyeliğini iptal etme hakkını saklı tutar. Taciz ve tehdide uğrayan kişinin başlatacak olduğu hukuki bir kovuşturmada, kişi ile istenen her türlü bilginin adli makamlara verileceğini Özgür Roman taahhüt eder.

14. Özgür Roman ile üyeler arasında çıkabilecek ihtilaflarda, site üzerinden yapılacak yayınlar tebliğ mahiyetindedir, çıkabilecek sorunlar karşısında sitedeki bilgiler delil olarak kabul edilir.

15. Özgür Roman üzerinde bulunan yazı, yorum ve forum alanlarında, Türk Ceza Kanunu’nca suç unsuru taşıyan yazıların da kesinlikle yazılması/basılması/yayınlanması yasaktır.

16. Özgür Roman üzerinde bulunan yazı, yorum ve forum alanlarında dini ve siyasi propaganda, tahrik ve kışkırtma yasaktır.

17. Üyelik haklarının kazanılması, bu hakların sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. Özgür Roman, üyelere sunduğu hizmetlerin ve üyeliklerinin süresi hakkında garanti vermez.

18. Özgür Roman, üyenin, üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni arzdan sorumlu değildir.

19. Özgür Roman, kendi sistemini ticari amaçla kullanabilir.

20. Özgür Roman, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Özgür Roman’ın üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu yoktur. Özgür Roman, servislerinin her zaman ve her şart altında zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, servis kullanımından elde edilen sonuçların her zaman doğru ve güvenilir olacağını, servis kalitesinin herkesin beklentilerine cevap vereceğini taahhüt etmez. Teknik sebeplerden oluşan veri kayıplarından sorunlu tutulamaz.

21. Özgür Roman, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini bir uyarı göndererek değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan her birey yada kurum, bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiç bir şekilde itiraz edemez.

22. Özgür Roman dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.

23. Özgür Roman'a kayıtlı her üye ve ziyaretçi, yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6994
2 Eyyup AKMETİN 5207
3 Firari Fırtına 4966
4 Mustafa Ermişcan 4412
5 Hasan Tabak 4089
6 Nermin Gömleksizoğlu 3688
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3637
8 Uğur Kesim 3441
9 Sibel Kaya 3390
10 Enes Evci 3063

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:240 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com